Lisa veel 50 € eest, saad transpordi tasuta
Hinnad käibemaksuga

Espressomasin Jura Impressa Z6 Carbon

Hulgipakend: 1 tk
Kaubamärk: Jura
Tootekood: K0054247
Vana kood: J15105
Hind
2 139.00 €
Jaehind
2 490.00 € tk
Teie võit
351.00 €
alates:

Saadavus
Eeldatav tarne
Hind
Kogus
Kokku
Keskladu 0 tk 2-3 tööpäeva 2139.00
2139.00
Uuri saadavust

Z6 avab ukse täiesti uude maailma ja seab täisautomaatsete espressomasinate valdkonnas lati sootuks teisele kõrgusele. JURA moodsad espressomasinad on muljetavaldav näide Šveitsi innovatsioonist. Need masinad on toonud kohvijookide valmistamisse hoopis uue kvaliteedi. Tänu sellele maitsevad nii väike kange ristretto kui ka menukas mahe flat white lihtsalt suurepäraselt.

Impulss-tõmbeprotsessi (P.E.P.©) leiutamisel ammutas innovatsiooniliider JURA inspiratsiooni maailma parimatelt baristadelt. Tulemuseks on murranguline tehnoloogia, mis tagab optimaalse tõmbeaja. Tänu sellele on lühikeste kohvijookide nagu ristretto ja espresso maitse tõeliselt intensiivne ja enneolematult hõrk.

Moekate piima ja piimavahuga kohvijookide kroonimistseremoonia käib Z6 abil õige lihtsalt ja professionaalselt – ühe nupuvajutusega. Masin lülitub kuuma piima valmistamiselt automaatselt ümber piimavahu valmistamisele. Esimest korda saab koduseks kasutamiseks mõeldud espressomasinate ajaloos piima temperatuuri isiklike maitse-eelistuste järgi reguleerida.

Z6 on esimene täisautomaatne kohvimasin, millel on tänu moodsale RFID-tehnoloogiale automaatne filtrituvastus. See muudab filtri kasutamise enneolematult lihtsaks, tõhusaks ja kindlaks.

Joomla SEO powered by JoomSEF
Euro kalkulaator
= EEK