Püsikliendina sisse logides allahindlus alates -5%. Tasuta transport Eestis alates 50€


Pakume JURA koduseeria masinaid mis on konkurentsitult parimad ja tuntud maailmas oma kohvimaitse, disaini, hooldusmugavuse ja mis kõige tähtsam - vastupidavuse ning järelteeninduse poolest.

Espressomasinad

Et kohvimasin kestaks kaua ja oleks lihtne puhastada on seda vaja hooldada. Kohvimasina ja piimasüsteemi hooldus ja veepuhtus (millest algab kohvi maitse) on tänu JURA hooldustoodetele imelihtne!

Hooldustooted

Kui soovite veelgi oma kohvielamust täiustada ja valmistamist mugavamaks muuta on meil teile pakkuda erinevaid lisatarvikuid alates kohvilusikast piimakülmikuni

Lisatarvikud

Teave JURA kohta

Põhjapanevad Šveitsi väärtused

JURA põhiolemust kujundavad uuenduslikkus, täpsus, kvaliteet, töökindlus, jätkusuutlikkus ja teenindus. See Šveitsi ettevõte on ainus kaubamärk maailmas, mis on pühendunud ainult esmaklassiliste täisautomaatsete kohvimasinate valmistamisele, ning on seega selgelt kohvimasinate turu liider. JURA espressomasinate märksõnadeks on parim kohv, kasutuslihtsus ja rabav välimus.

Parim kohv
JURA espressomasinate arendustöö taga on 70 insenerist koosnev meeskond. Nende eesmärk on pakkuda parimat kohvi, mis on alati värskelt jahvatatud ja mille valmistamiseks piisab nupuvajutusest. Hiljuti jõudsid JURA insenerid uue verstapostini murrangulise impulss-tõmbeprotsessiga (P.E.P.®), mis toob isegi väikeste kohvijookide valmistamisel esile enneolematult täiusliku aroomi.

Kasutuslihtsus
JURA espressomasinate kasutamine on lihtne ja loogiline. Näiteks on filter ja kohvimasin RFID-tehnoloogia kaudu juhtmevabalt ühendatud. Masin tunneb filtri automaatselt ära ja valib sobivad seadistused.

Rabav kujundus
Šveitsi disainil ja arhitektuuril on kogu maailmas suurepärane maine. JURA ühendab väljendusrikkad ja selged jooned kõrgetasemeliste materjalidega ning kasutab ainult ülitäpseid tootmisviise ja esmaklassilist meisterlikkust, et luua sisekujunduse elemendid, mille võimsus, silmapaistvus ja ehedus tekitavad omandiuhkust paljudeks aastateks. JURA kohvimasinat on lisaks meeldiv puudutada ja see tekitab mõnusa ootusärevuse.

Jätkusuutlikkus ja keskkonnasäästlikkus
JURA on olnud juba pikka aega tuntud oma keskkonnateadlikkuse ning ressursside ja energia vastutustundliku kasutamise poolest. Just seetõttu keskendub JURA täisautomaatsetele espressomasinatele, mis valmistavad erinevaid kohvijooke, meelitavad kliente ligi energiatõhususega ja väldivad ebavajalikke pakendijääke.

Üleilmne teenus
JURA espressomasinad on vastupidavad ja nende kvaliteet ei lange isegi pärast aastatepikkust kasutamist. Komponente uuendatakse, et säästa väärtuslikke ressursse. Selleks on loodud tihe üleilmne võrgustik, mis hõlmab hooldustehaseid, esindusi ja JURA volitatud hoolduskeskusi.

Terviklikud kohvilahendused igaks olukorraks

Koju: espressomasinate ainulaadne disain teeb need ahvatlevaks lisaks iga kodu jaoks. Neid on uskumatult lihtne kasutada ja need valmistavad võrratut kohvi.

Töökohta: olenemata sellest, kas neid kasutatakse töökohas, kontoris, kauplustes, baarides, hotellides, juuksurisalongides või mujal, võimaldavad professionaalsed espressomasinad nii klientidel, külalistel kui ka personalil nautida ideaalset kohvi. Lisaks pakuvad need ainulaadset hinna ja kvaliteedi suhet.

Meeldiv elamus on kõigi koostisosade summa

Tippkokad kasutavad oma loomingus ainult parimaid koostisosi. Sama kehtib JURA espressomasinate puhul. Ideaalsete kohvijookide aluseks on parima espresso ja piimavahu valmistamine.

Ülim espresso
JURA on tõmbeprotsessi viinud täiuseni. Murranguline impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) optimeerib ristretto ja espresso tõmbeaega, pressides kuuma vee lühikeste ajavahemike järel läbi kohvipulbri, mis toob isegi väikeste kohvijookide valmistamisel esile parimad maitseomadused. Olenemata sellest, kas neid valmistatakse eraldi jookideks või loominguliste kohvijookide alusena, tagab JURA tehnoloogia ülima maitseelamuse.

Ideaalne piim ja piimavaht 
Uuenduslik otsakutehnoloogia võimaldab valmistada peent, suurepärast ja väga ahvatlevat piimavahtu. Masin lülitub piimalt piimavahu valmistamisele automaatselt. Tänu piima ja piimavahu reguleeritavale temperatuurile (maailmas esmakordselt) saab vaid nupuvajutusega valmistada erilisi kohvijooke professionaalsete baristade standardite järgi.

Lihtne ja loogiline

JURA täisautomaatsed espressomasinad täidavad kõik Sinu unistused. Seda vaid nupuvajutusega – või nutitelefoni ekraani puudutamisega. Leidlikud tööpõhimõtted, erinevad programmeerimisvõimalused, RFID ja mobiilirakendused muudavad kasutamise kergesti mõistetavaks ning võimaldavad valmistada täiuslikku kohvi.

Naudi suurepärast kohvi nutitelefoni vahendusel
JURA tarkvarainsenerid kujundavad kohvinaudingu põhjalikult ümber: nüüd saab kõiki kohvimasina seadistusi valida nutitelefonis*. Kohvijookide valmistamise alustamiseks piisab vaid mobiiltelefoni ekraani puudutamisest. Kõige parem osa on, et Sinu isiklikud eelistused salvestatakse rakendusse. Nii saad valmistada eelistatud kohvijooke igal ajal mis tahes JURA täisautomaatse espressomasinaga, millel on funktsioon Smart Connect.

Automaatne filtrituvastus
Viimase põlvkonna kohvimasinad ja filtrid suhtlevad üksteisega. Filter ja kohvimasin on RFID-tehnoloogia kaudu juhtmevabalt ühendatud. Filter tuvastatakse automaatselt ja masin valib ise vastavad seadistused. Filtri kasutamine on enneolematult lihtne.

* Saadaval ka tahvelarvutitel

Auhindadega pärjatud disain

JURA disainiideest kiirgub rahulikkust, võimsust, hoolimist, kvaliteeti ja järjekindlust. Need on väärtused, mille poolest Šveitsi arhitektuur ja disain on tuntud üle kogu maailma. JURA täisautomaatsed espressomasinad on võitnud palju rahvusvahelisi disainiauhindu ja neid peetakse juba ammu sisekujunduse elementideks. Neid vaadeldakse kui stiilset viisi hea maitse väljendamiseks.

Selged disainijooned
JURA põhjamaiselt lihtne disainiidee „Cool Nordic Design” on sportlikult ligitõmbav ja ühendab tugevad jooned harmooniliselt puhaste pindadega. Oma kindluse, tõsiduse ja vastupidavusega vastandub see lühiajalistele trendidele.

Suurepärased materjalid
Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud ja Šveitsi täpsusstandardeid järgivate elegantsete espressomasinate meisterlikkus, visuaalne meeldivus ja puuteomadused avaldavad kindlasti muljet.

Paljude disainiauhindade võitja
JURA disain on avaldanud muljet isegi kõige kriitilisematele rahvusvahelistele žüriidele üle terve maailma. Ja sellel, miks need espressomasinad võidavad pidevalt tunnustatud disainiauhindu, on kindlasti ka põhjust.

Jura põhitehnoloogiad

Tassitäis suurepärast, täpselt Sinu maitsele vastavat kohvi värskelt jahvatatud ubadest valmib ühe nupuvajutusega – selleks kulub alla 60 sekundi.

AromaG3 veski

Parimate maitseomaduste tagamiseks jahvatatakse kohvioad vahetult enne joogi valmistamist. Veski jahvatusastet saab reguleerida nii, et see jahvatab täpselt Sulle sobiva kohvipulbri. Jahvatusaste mõjutab nn tõmbeaega – aega, mis veel kulub läbi kohvipulbri voolamiseks. Mida peenem pulber, seda tugevam maitse. AromaG3 veski koonuste puhul on lõiketerade nurk väga täpselt seadistatud. JURA insenerid on sellega märgatavalt suurendanud veski tõhusust. Tulemuseks on suurepärane ja rikkalik aroom senisest poole lühema jahvatusajaga.

Nutikas veesüsteem (I.W.S.®) CLARIS Smartiga

Kohv sisaldab 98% vett. See tähendab, et täiusliku kohvi valmistamiseks tuleb kindlasti kasutada värsket külma vett. Vee kuumutamisel ladestuvad masinasse kaltsiumiühendid. Kui vett enne ei filtreerita, tekib masinasse katlakivi. JURA pakub sellele probleemile nutikat lahendust: CLARIS Plusi veefiltrit.

  • See kaitseb masinat kaltsiumiühendite eest ning pikendab selle tööiga.
  • Masinat ei ole vaja katlakivist puhastada.
  • Ühtlasi on alati tagatud parima kvaliteediga vesi ja kohv
  • Uuendusliku tehnoloogiaga nutikas veesüsteem (I.W.S.®) tuvastab ilma igasuguse seadistamiseta, kas filter on sisestatud.

Nutikas eeltõmbesüsteem (I.P.B.A.S.©) ja impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®)

I.P.B.A.S on eeltõmbesüsteem, mis toob iga kohvisordi maitse röstist olenemata maksimaalselt esile. Tõmbekamber on täisautomaatse kohvimasina keskne osa. JURA reguleeritava suurusega tõmbekamber mahutab 5–16 g kohvipulbrit. Tänu sellele saad valmistada täpselt enda maitsele vastava kohvi. Impulss-tõmbeprotsessi kasutatakse selleks, et täielik aroom eralduks ka väga väikeste kohvijookide, nagu espresso ja ristretto puhul. Vesi surutakse läbi jahvatatud kohvi väikeste impulssidena, mis tagab optimaalse tõmbeaja.

Piima ja piimavahu valmistamine, temperatuuri reguleerimine

Cappuccino, latte macchiato ja mitme teise kohvijoogi valmistamiseks kasutatakse piima või piimavahtu. JURA uuenduslikes piimavahustites kasutatakse murrangulist peene vahu tehnoloogiat, et valmistada peene tekstuuriga püsiv piimavaht või lihtsalt soojendada piima soovitud temperatuurini.

JURA

Tabelvaade
Nimekirja vaade
lehe kohta
Set Descending Direction