Püsikliendile kõik tooted alates -5%. Tasuta transport Eestis üle 50€ tellimustele.

HP instant ink

Unusta tühjad tindikassetid ja säästa tindilt kuni 70%

HP Instant Ink – tint jõuab sinuni mugavalt, lihtsa tarne ja käitlusteenusega. Seda kõike kuutasuga alates 0,99 €Mis on HP Instant Ink?

HP Instant Ink on HP uuenduslik kuumaksel põhinev tindikassettidega varustamise teenus.

Printeri tindid ei saa kunagi otsa. Teie HP printer tellib ise uue tindikasseti enne, kui printeri tint otsa saab ning tellitud tindikassett tuuakse Teile ukse taha.

Tühjad tindikassetid saab tasuta HP-le tagasi saata, kasutades kaasasolevat ümbrikku.

Kuumakses sisalduvad tindikasseti, transpordi ja tühjade kassettide ringlussevõtu kulud. Kuumakse põhineb prinditud lehtede arvul, mitte kasutatud kassettide arvul.

Teenust saab igal ajal ilma lisatasudeta muuta, peatada ja lõpetada.

Kuidas HP Instant Ink toimib?

Valige sobiv printimisplaan vastavalt sellele, mitu lehekülge kuus prindite.

Sa ei tea, kui palju sa prindid? Pole probleemi.

  • Prindid mõnes kuus rohkem? Saad osta 10-15 lisalehte kõigest 1 euro eest, olenevalt printimisplaanist.
  • Prindid mõnes kuus vähem? Saad printimata lehed üle kanda järgmisesse perioodi.
  • Muuda või tühista ükskõik millal - aastamaksu ei ole.

Uus tindikassett saadetakse tasuta.

Kui tindi tase printeris on madal, tuuakse automaatselt uus tindikassett. Tindikassetid pannakse teele enne, kui printer tühjaks saab, et tint ei saaks kunagi otsa.

 

Paindlik teenus.

Printimisplaani saate igal ajal muuta või tühistada. Kui te mõnes kuus ei prindi nii palju lehti kui on printimisplaanis, liiguvad need automaatselt järgmisse kuusse.

 


Kas oled valmis alustama?

Sul on juba HP Instant Ink printer olemas?

Registreeri

Sobiva printeri leiad siit.

HP Instant Ink printerid

HP Instant Ink teenusega sobivad printerid:

Eligible Printer Models

HP AMP

HP TANGO

HP TANGO X

HP DeskJet 2600 Series

HP DeskJet 3630 Series

HP DeskJet 3720 Series

HP DeskJet 3750 Series

HP ENVY 4500 Series

HP ENVY 4510 Series

HP ENVY 4520 Series

HP ENVY 5010 Series

HP ENVY 5020 Series

HP ENVY 5030 Series

HP ENVY 5050 Series

HP ENVY 5260 Series

HP ENVY 5530 Series

HP ENVY 5540 Series

HP ENVY 5640 Series

HP ENVY 5660 Series

HP ENVY 7640 Series

HP ENVY Photo 6250 Series

HP ENVY Photo 7120 Series

HP ENVY Photo 7150 Series

HP ENVY Photo 7160 Series

HP ENVY Photo 7850 Series

HP ENVY Photo 7860 Series

HP OfficeJet 3830 Series

HP OfficeJet 4630 Series

HP OfficeJet 4650 Series

HP OfficeJet 5250 Series

HP OfficeJet 5260 Series

HP OfficeJet 5740 Series

HP OfficeJet 6810 Series

HP OfficeJet 6820 Series

HP OfficeJet 6950 Series

HP OfficeJet 6960 Series

HP OfficeJet 8010 Series

HP OfficeJet 8020 Series

HP OfficeJet 8040 Series

HP OfficeJet 8702 Series

HP OfficeJet 9010 Series

HP OfficeJet Pro 6830 Series

HP OfficeJet Pro 6950 Series

HP OfficeJet Pro 6960 Series

HP OfficeJet Pro 6970 Series

HP OfficeJet Pro 8020 Series

HP OfficeJet Pro 8030 Series

HP OfficeJet Pro 8210 Series

HP OfficeJet Pro 8610 Series

HP OfficeJet Pro 8620 Series

HP OfficeJet Pro 8630 Series

HP OfficeJet Pro 8710 Series

HP OfficeJet Pro 8720 Series

HP OfficeJet Pro 8730 Series

HP OfficeJet Pro 8740 Series

HP OfficeJet Pro 9010 Series

HP OfficeJet Pro 9020 Series

HP OfficeJet Pro Premier

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas see käib?

Pärast registreerumist tuuakse Teile Welcome Kit alustuskomplekt. Saabunud tindikassett on eriline ja töötab ainult HP Instant Ink teenusega. Teie järgmine tindisaadetis saadetakse ainult siis, kui tindi tase printeris on madal, mitte igakuiselt. Teil pole vaja muretseda, sest Teie printer tellib ise uue tindikasseti ja see tuuakse Teile kohale. Tühjad kassetid saab tagastada ettemakstud ümbrikuga.

Millist printimisplaani valida?

Printimisplaan tuleb valida olenevalt kuus prinditavate lehtede arvust. Ärge muretsege, kui Te ei tea, kui palju Te prindite - printimisplaani saab igal ajal muuta ja tühistada ilma lisatasudeta. HP Smart äpp aitab Teil jälgida kuu jooksul prinditud lehtede arvu.

Kuidas ma säästan?

Oleme teinud väiksema pakendiga suuremad tindikassetid, tarnime uue tindikasseti ainult vajadusel ja taaskasutame tühjad kassetid. HP annab need säästud edasi Teile ja keskkonnale.

Printige värviliselt, sest värviliselt printimine on sama hinnaga nagu must-valge.

Mis siis, kui minu prinditud lehtede arv muutub?

Ärge muretsege. Printimisplaani saate igal ajal muuta või tühistada. Ja aastamaksu pole. Kui prindite vähem, kantakse printimata jäänud lehtede arv üle järgmisse kuusse. Kui on vaja printida rohkem, saate osta lehti lisaks.

Kuidas alustada?

Kui ostsite just uue printeri, mis on varustatud Instant Ink kassettidega, võidakse Teile pakkuda prooviperioodi, kui registreerute teenusesse 7 päeva jooksul pärast printeri paigaldamist. Proovige teenust tasuta ja kuutasu algab alles pärast prooviperioodi.

Hilisemal registreerumisel prooviperioodi ei ole ning teenus ja arveldamine algab alles siis, kui olete printerisse paigaldanud Welcome Kit alustuskomplekti.

Kui Te vajate sobivat printerit, vaadake Büroomaailma veebipoest või külastage kaupluseid.

Mis juhtub minu kasutamata lehtedega?

Kui Te ei kasuta kuu aja jooksul kõiki printimisplaani lehti, hoitakse kasutamata lehti teie kontol edasi kantud lehtedena. Tindi printimisplaaniga võib edasi kantud lehtede arv ületada kolm korda printimisplaani lehtede arvu (näiteks 50-lehelises printimisplaanis kuni 150 lehte).

Kas minu printer sobib HP Instant Ink teenuse kasutamiseks?

Praegu sobivad HP Instant Ink kasutamiseks ainult uuemad HP printerimudelid. Vanemad printerid ei ühildu see teenusega HP Instant Ink.

Tähelepanu! Oluline info programmi kohta.

  1. Printeri tindid ei saa kunagi otsa: lähtudes paketi kasutusest, Interneti-ühendusest sobiliku HP printeriga, kehtivast krediit- / deebetkaardist, e-posti aadressist ja kohaletoimetamisteenusest teie geograafilises piirkonnas.
  2. Säästke tindi arvelt kuni 70%: põhineb HP tellitud Buyers Labi juuli 2020 uuringul, milles võrreldi 700-leheliste HP Instant Ink printimisplaanide igakuiseid tellimiskulusid ilma täiendavate lehtede komplektide ostmiseta ja lehe printimise hinnaga ISO / IEC 24711 lehed enamikul oma klassi traditsioonilistest A4-värvilistest tindikassettprinteritest ja MFP-dest, kasutades originaalse standardmahutiga kassette hinnaga: enamik EMEA riike <200 eurot; Suurbritannia <200 GBP. Põhineb avalikult kättesaadaval teabel alates 1. juunist 2020. Selle uuringu puhul müügi- ja pakkumishindu ei arvestata. HP Ink Advantage printerid on välistatud mittestandardse riistvara ja tarvikute mudeli tõttu. Printerid on valitud IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker - Final Historical 2020Q1 turuosa järgi. Lisateave: www.keypointintelligence.com/HPInstantInkROW
  3. Saate igal ajal muuta või tühistada: saate oma printimisplaani igal ajal veebis muuta või tühistada. Kui otsustate oma HP Instant Ink teenuse tühistada, võite minna tagasi HP originaalse standard või XL kasseti kasutamisele. Plaani täiendused jõustuvad kohe ja tasusid rakendatakse tagasiulatuvalt või järgmises arveldustsüklis, sõltuvalt kasutaja valikust. Printimisplaani vähendamine ja tühistamine jõustub pärast praeguse arveldusperioodi viimast päeva. Lisateabe saamiseks minge saidile instantink.hpconnected.com/terms.
  4. Ringlussevõtt: Programmi kättesaadavus varieerub. Originaal HP kassettide tagastamine ja ringlussevõtt on programmi HP Planet Partners kaudu praegu saadaval rohkem kui 60 Aasias, Aafrikas, Euroopas ning Põhja- ja Lõuna-Ameerikas asuvas riigis, territooriumil ja piirkonnas. Programmi kättesaadavus varieerub. Lisateavet leiate aadressilt hp.com/recycle.
  5. Automaatne kohaletoimetamine: printerid vajavad programmis osalemiseks Interneti-ühendust. Interneti-ühendust müüakse eraldi.
  6. Lehtede edasi kandmine: Edasi kandmine võimaldab kuu aja jooksul kasutamata lehed paigutada üleminekukontole ja rakendada seejärel lehtedele, mis ületavad Teie igakuist hüvitist. Üleminekukonto saldo on maksimaalselt kolmekordne Teie igakuiste printimisplaani lehtede kohta tindipakettides (tindi näide: kui olete registreerunud 50-lehelise paketiga, võite üle kanda kuni 150 lehte).