Püsikliendile kõik tooted alates -5%. Tasuta transport Eestis üle 50€ tellimustele.

Kuidas osta

Tere tulemast BÜROOMAAILMA internetipoodi!

Büroomaailma internetipood pakub teile mugava võimaluse tellida kõik kontoritööks vajalikud kaubad interneti teel. Registreeritud kasutajad saavad krediidilimiidi piires tellida kaupu ilma ettemaksuta. Krediidilimiidi ületamisel on võimalik tasuda ettemaksuga või pangalingi kaudu.

BÜROOMAAILMA internetipoest ostmine

Büroomaailma internetipoest ostu sooritamiseks ei ole registreerimine vajalik. Registreerimata kliendile pakume võimalust maksta pangalingi kaudu (Swedbank, Luminor, SEB), järelamaksulepinguga või ettemaksuarvega.

Hinnad internetipoes ning tellitud kauba eest maksmine

Hinnad Büroomaailma internetipoes on alates 1.01.2011 näidatud eurodes. Hinnakiri internetipoes vastab Büroomaailma jaemüügi hindadele. Registreeritud kasutajad näevad internetipoes püsikliendilepingus kokkulepitud hindu, s.t. hinnad kuvatakse juba koos kehtiva hinnasoodustusega. Valitud kaupade eest on võimalik tasuda ettemaksuarvega või pangalingi kaudu. Pärast raha laekumist meie arvele toimetatakse kaubad Teie poolt valitud asukohta.

Krediidiklientidele:
Internetipoest tellitud kauba eest tuleb maksta vastavalt arvele, mis saadetakse e-mailile või e-arve keskkonda. Arvete maksetähtaeg on näidatud arvel ja fikseeritud püsikliendilepingus.

Lisainformatsioon

Kui Teil on küsimusi või probleeme seoses Büroomaailma internetipoe kasutamisega, saatke palun e-mail aadressile epood@byroomaailm.ee või helistage telefonil 600 5100.

Kauba leidmine ja valimine

Kõige lihtsam on otsida soovitud kaupa kasutades otsingut. Otsingu tulemusi kuvatakse juba sisestuse tippimisel. Võimalik on valida leitud tulemustest kategooriaid või kaupu. Või vajutada Enter, et kuvada kkõik otsingutulemustele vastavad tooted.

Kaupade leidmiseks kategooriatest valige menüüst "KÕIK TOOTED". Klikkides Teid huvitaval kaubagrupil, ilmub vastavate tootegruppide loetelu. Valides tootegrupi, ilmub alagruppide nimekiri. Alagrupi alt leiate konkreetsete toodete loetelu, laoseisu ja Teile kinnitatud hinnakirjale vastavad hinnad. Toote nimetusel klikkides saate selle kohta lisainfot. Samas on ka lahter, kuhu saate sisestada kauba koguse. Klikkides kõrval oleval lisamisnupul, toimetatakse valitud kaup ostukorvi ja kuvatakse vastav teade.

Kui kaup on laos, siis kuvatakse nupp "Lisa ostukorvi". Ostukorvi on võimalik lisada ainult laos olevaid tooteid. Kui kaupa ei ole laos, siis kuvatakse nupp : "Uuri tarneaega", millele vajutades on võimalik saata päring antud kauba kohta.

Ostukorv

Ostukorv sisaldab kaupade nimekirja, mis on Teie poolt valitud, kuid ei ole veel tellimuseks vormistatud. Iga tellitud kauba kohta näidatakse kaubakoodi, kauba nimetust, kogust, Teie hinda ja rea summat. Ostukorvis olevate kaupade koguseid saate korrigeerida. Parandatud andmed tuleb kinnitada, vajutades nupule "Uuenda ostukorvi".

Kui ostukorvis ei ole näha nuppu:"Vormista ost", siis tõenäoliselt on mingi toote laoseis vähenenud ja teil on vajalik ostukorvis olevad tooted üle kontrollida. Eemaldada tooted, mida ei ole enam laos ja seejärel on võimalik Tellimuse vormistamisega edasi minna.

Soovikorv

Tooteid on võimalik lisada Soovikorvi. Igal kasutajal on võimalik luua enda kontole mitu soovikorvi ja anda nendele soovitud nimed. Soovikorvid leiab oma konto haldusest - Minu soovikorv. Soovikorvid on nähtavad ainult iseendale.
Samuti on soovikorvis olevad Märkused nähtavad ainult endale Soovikorvis. Märkused ei liigu tellimusele edasi.

Soovikorvis olevaid tooteid on võimalik lisada ostukorvi ükshaaval või kõik korraga. Tooted jäävad soovikorvi alles. Ostukorvi on võimalik lisada ainult neid tooteid, mida on hetkel laos piisavalt.

 

Tellimuse kinnitamine ja tasumine

Klikkides ostukorvis nupul "Vormista ost", vormistate ostukorvi sisu tellimuseks. Pärast tellimuse kinnitamist vormistatakse krediidilimiidi olemasolul tellimus meie laotarkvarasse ja algab tellimuse töötlemine.

Klientidele, kellel ei ole krediidilimiiti või see on ületatud  võib tasuda koheselt pangalingi või ettemaksuarve kaudu. Tellimuse töötlemine algab pärast ülekande laekumist. Teie tellimusi säilitatakse 3 kalendripäeva jooksul. Kui selle aja jooksul pole tasu laekunud, siis tellimus annulleeritakse.

Piirangud ostmisel

Algselt tellijal mingeid piiranguid ei ole. Vastavalt klientide soovidele on võimalik seada erinevaid piiranguid, kas kogu firmale või üksikutele allüksustele. Enamlevinud on toodete sortimendi piiramine ja konkreetsele kliendile mõeldud erikaupade lisamine, osa kauba määramine ainult kinnitusega (kinnitab selleks määratud isik) tellitavaks kaubaks, allüksuste kuu krediidilimiidi jälgimine. Limiidi ületamisel saab kaupu tellida ainult pärast vastava isiku kinnitust.

Internetipõhiste vaidluste lahendamine

Link : Euroopa Komisjon >Tarbijavaidluste lahendamine

Büroomaailm

Kasutajad ja rollid

Kontod ja kasutajad

Igale kliendile on E-poes eraldi peakonto ning tellimused esitatakse volitatud isikute poolt.
Iga kontoga on seotud volitatud isikud -kasutajad, kes saavad tellimusi esitada.

Kasutajatunnuseks on e-mail. Ühe e-mailiga on võimalik ühendada mitu kliendi kontot.

Kui volitatud isikule on sisestatud ka Isikikood, siis on võimalik e-poodi sisse logida ka ID-kaardiga.

Kõik e-poe kontod sünkroniseeritakse AS Infotark müügiprogrammiga.

Õigused.

Peakasutaja staatus annab kasutajale õiguse lisada/muuta volitatud isikuid, hallata aadresse ja rolle.

Rollid

  • Ostja - vaikimisi roll. Täisõigused ostmisteks.

Tellija-kinnitaja süsteem:

  • Tellija- Õigused on kaubad ostukorvi lisada ja kinnitamiseks saata. Ise ostukorvi vormistada ei saa.
  • Kinnitaja - Õigused ise osta. Õigused kinnitada Tellija poolt esitatud ostukorvid.

KAUBA TRANSPORDI JA KÄTTESAAMISE VÕIMALUSED