Meie kauplused on avatud. Olete väga oodatud!

Kuidas osta

Tere tulemast BÜROOMAAILMA internetipoodi!

Büroomaailma internetipood pakub teile mugava võimaluse tellida kõik kontoritööks vajalikud kaubad interneti teel. Registreeritud kasutajad saavad krediidilimiidi piires tellida kaupu ilma ettemaksuta. Krediidilimiidi ületamisel on võimalik tasuda ettemaksuga või pangalingi kaudu.

BÜROOMAAILMA internetipoest ostmine

Büroomaailma internetipoest ostu sooritamiseks ei ole registreerimine vajalik. Registreerimata kliendile pakume võimalust maksta pangalingi kaudu (Swedbank, Luminor, SEB), järelamaksulepinguga või ettemaksuarvega.

Hinnad internetipoes ning tellitud kauba eest maksmine

Hinnad Büroomaailma internetipoes on alates 1.01.2011 näidatud eurodes. Hinnakiri internetipoes vastab Büroomaailma jaemüügi hindadele. Registreeritud kasutajad näevad internetipoes püsikliendilepingus kokkulepitud hindu, s.t. hinnad kuvatakse juba koos kehtiva hinnasoodustusega. Valitud kaupade eest on võimalik tasuda ettemaksuarvega või pangalingi kaudu. Pärast raha laekumist meie arvele toimetatakse kaubad Teie poolt valitud asukohta.

Krediidiklientidele:
Internetipoest tellitud kauba eest tuleb maksta vastavalt arvele, mis saadetakse e-mailile või e-arve keskkonda. Arvete maksetähtaeg on näidatud arvel ja fikseeritud püsikliendilepingus.

Lisainformatsioon

Kui Teil on küsimusi või probleeme seoses Büroomaailma internetipoe kasutamisega, saatke palun e-mail aadressile epood@byroomaailm.ee või helistage telefonil 600 5100.

Kauba leidmine ja valimine

Kõige lihtsam on otsida soovitud kaupa kasutades otsingut. Otsingu tulemusi kuvatakse juba sisestuse tippimisel. Võimalik on valida leitud tulemustest kategooriaid või kaupu. Või vajutada Enter, et kuvada kkõik otsingutulemustele vastavad tooted.

Kaupade leidmiseks kategooriatest valige menüüst "KÕIK TOOTED". Klikkides Teid huvitaval kaubagrupil, ilmub vastavate tootegruppide loetelu. Valides tootegrupi, ilmub alagruppide nimekiri. Alagrupi alt leiate konkreetsete toodete loetelu, laoseisu ja Teile kinnitatud hinnakirjale vastavad hinnad. Toote nimetusel klikkides saate selle kohta lisainfot. Samas on ka lahter, kuhu saate sisestada kauba koguse. Klikkides kõrval oleval lisamisnupul, toimetatakse valitud kaup ostukorvi ja kuvatakse vastav teade.

Kui kaup on laos, siis kuvatakse nupp "Lisa ostukorvi". Ostukorvi on võimalik lisada ainult laos olevaid tooteid. Kui kaupa ei ole laos, siis kuvatakse nupp : "Uuri tarneaega", millele vajutades on võimalik saata päring antud kauba kohta.

Ostukorv

Ostukorv sisaldab kaupade nimekirja, mis on Teie poolt valitud, kuid ei ole veel tellimuseks vormistatud. Iga tellitud kauba kohta näidatakse kaubakoodi, kauba nimetust, kogust, Teie hinda ja rea summat. Ostukorvis olevate kaupade koguseid saate korrigeerida. Parandatud andmed tuleb kinnitada, vajutades nupule "Uuenda ostukorvi".

Kui ostukorvis ei ole näha nuppu:"Vormista ost", siis tõenäoliselt on mingi toote laoseis vähenenud ja teil on vajalik ostukorvis olevad tooted üle kontrollida. Eemaldada tooted, mida ei ole enam laos ja seejärel on võimalik Tellimuse vormistamisega edasi minna.

Soovikorv

Tooteid on võimalik lisada Soovikorvi. Igal kasutajal on võimalik luua enda kontole mitu soovikorvi ja anda nendele soovitud nimed. Soovikorvid leiab oma konto haldusest - Minu soovikorv. Soovikorvid on nähtavad ainult iseendale.
Samuti on soovikorvis olevad Märkused nähtavad ainult endale Soovikorvis. Märkused ei liigu tellimusele edasi.

Soovikorvis olevaid tooteid on võimalik lisada ostukorvi ükshaaval või kõik korraga. Tooted jäävad soovikorvi alles. Ostukorvi on võimalik lisada ainult neid tooteid, mida on hetkel laos piisavalt.

 

Tellimuse kinnitamine ja tasumine

Klikkides ostukorvis nupul "Vormista ost", vormistate ostukorvi sisu tellimuseks. Pärast tellimuse kinnitamist vormistatakse krediidilimiidi olemasolul tellimus meie laotarkvarasse ja algab tellimuse töötlemine.

Klientidele, kellel ei ole krediidilimiiti või see on ületatud  võib tasuda koheselt pangalingi või ettemaksuarve kaudu. Tellimuse töötlemine algab pärast ülekande laekumist. Teie tellimusi säilitatakse 3 kalendripäeva jooksul. Kui selle aja jooksul pole tasu laekunud, siis tellimus annulleeritakse.

Piirangud ostmisel

Algselt tellijal mingeid piiranguid ei ole. Vastavalt klientide soovidele on võimalik seada erinevaid piiranguid, kas kogu firmale või üksikutele allüksustele. Enamlevinud on toodete sortimendi piiramine ja konkreetsele kliendile mõeldud erikaupade lisamine, osa kauba määramine ainult kinnitusega (kinnitab selleks määratud isik) tellitavaks kaubaks, allüksuste kuu krediidilimiidi jälgimine. Limiidi ületamisel saab kaupu tellida ainult pärast vastava isiku kinnitust.

Internetipõhiste vaidluste lahendamine

Link : Euroopa Komisjon >Tarbijavaidluste lahendamine

Büroomaailm

Kasutajad ja rollid

Kontod ja kasutajad

Igale kliendile on E-poes eraldi peakonto ning tellimused esitatakse volitatud isikute poolt.
Iga kontoga on seotud volitatud isikud -kasutajad, kes saavad tellimusi esitada.

Kasutajatunnuseks on e-mail. Ühe e-mailiga on võimalik ühendada mitu kliendi kontot.

Kui volitatud isikule on sisestatud ka Isikikood, siis on võimalik e-poodi sisse logida ka ID-kaardiga.

Kõik e-poe kontod sünkroniseeritakse AS Infotark müügiprogrammiga.

Õigused.

Peakasutaja staatus annab kasutajale õiguse lisada/muuta volitatud isikuid, hallata aadresse ja rolle.

Rollid

 • Ostja - vaikimisi roll. Täisõigused ostmisteks.

Tellija-kinnitaja süsteem:

 • Tellija- Õigused on kaubad ostukorvi lisada ja kinnitamiseks saata. Ise ostukorvi vormistada ei saa.
 • Kinnitaja - Õigused ise osta. Õigused kinnitada Tellija poolt esitatud ostukorvid.

Transport

Internetipoest tellitud kauba transport 

Tellimused* toimetame Eesti piires kohale tasuta, kui saadetise summa on üle 50€.

Saadetistele, mille maksumus jääb alla 50 €, lisandub kohaletoimetamise tasu vastavalt tarneviisile. Igale tarneviisile vastav summa on nähtav ostukorvis tarneviiside valiku juures.

Enne kella 14.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinnas hiljemalt järgneva tööpäeva jooksul**. Väljaspool Tallinna tellimuse esitamisele järgneva 2 tööpäeva jooksul. 

Pakiautomaadid

Teenusepakkujad Eestis:

Omniva postkontor

Võimalus tellida soovitud postkontorisse.

Tulen ise järele Büroomaailma kauplusesse

Väljastame tellitud kaubad  kõigist meie kauplustest. 

Tähele tuleb panna, et kui antud kaupluses teie tellitud kaupa ei ole piisavas koguses, siis tarnitakse kaup meie kesklaost kaupluste regulaarse varustamise graafiku alusel.

Seega kauba kättesaamise aeg võib sõltuda sellest, kas tellimusel olevaid kaupu on antud kaupluses laoseisus. Kui kaubad toimetatakse teie soovitud kauplusesse kesklaost, siis pikeneb tellimuse  täitmise aeg ja täpse info saab, kui võtta ühendust kauplusega.

Tellides kaubad Peterburi tee või Tartu kauplusesse pannakse saadetis võimalusel Pakiautomaati. Pakiautomaadist saate kauba kätte 24/7 sõltumata kaupluse lahtioleku aegadest.  Pakiautomaati pannakse kõik tellimused, millel on olemas mobiiltelefon ja saadetis mahub pakiautomaati.

Kiirtarne Tallinnas

Tallinna piires pakume kiirete väiketellimuse puhul kiirtarne võimalust. Lisandub kiirtellimuse transporditasu 6,90 €. Kiirtellimus on kuni 5-realine väiketellimus, mille kaal ei ületa 30kg ja paki pikim külg on alla 120cm .
Kiirtellimuse esitamise aeg on tööpäeviti kuni 14.00 ja tarne 3h jooksul.
"Kiirtarne Tallinnas" tarneviisi on võimalik tellida kasutada Tallinna lähiümbruses: Viimsi, Muuga,Maardu,Loo,Jüri,Peetri,Laagri,Saue,Harku,Tabasalu.

 

*Välja arvatud Kiirtellimused ja suuremõõduliste kaupade tarnimised.
Suuremahulise ja raske kauba (mööbel, tahvlid, seifid jms) transpordi puhul kehtivad eritingimused, mis täpsustatakse üle peale tellimuse vormistamist.
Teenuste hinnakirjaga on võimalik tutvuda siin: teenused 

Suuremõõdulise kauba alla kuuluvad tahvlid jm kaubad pikkusega üle 1,2m ja kaubad kaaluga üle 31kg.
Suuremõõdulise kauba tasuta tarne toimub uksest-ukseni teenusega. Majasisene vedu on eritingimustel.

** Kui kõik kaubad on saadaval Büroomaailma kesklaost (Ladu= BMWEB). 

 

Kõik hinnad on koos käibemaksuga

Tagastustingimused

* Kehtib ainult eraisikutele. Kui ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis on Sul võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja ostusumma tagastatakse Sulle .

• Toote tagastamiseks palume saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile info@byroomaailm.ee. Toote saad tagastada ka Sinule sobivasse Büroomaailma kauplusesse.

Taganemisavalduse näidis:

 • Ostja nimi
 • Tellimuse number
 • Tagastatava kauba tootekood või tootekoodid ja kogused
 • Tagastamise põhjus (põhjuse välja toomine on vabatahtlik, oleme tagasiside eest väga tänulikud, küsime seda teenuse kvaliteedi parandamiseks)

• Tagastamisele kuuluva kauba halvenemise korral vastutab ostja kauba kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest juhul, kui ta on kaupa kasutanud muul viisil, kui on vaja selle olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks, et veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises, võib ostja seda käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu tal lubatakse tavapäraselt seda teha poes.

• Raha kanname tagastatud toote eest tagasi ostja arveldusarvele viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates ostja taganemisavalduse saamisest. Infotark AS võib raha tagasimakse tegemisest keelduda seni, kuni ostja on talle tagastanud lepingu esemeks olnud asja või esitanud tõendi, et ta on selle asja tagasi saatnud.

• Tagastada ei saa kaupa, mis ei ole kõlblik tagastamiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on peale kohaletoimetamist avatud. Samuti ei ole võimalik tagastada avatud ümbrisega audio- ja videosalvestisi või arvutitarkvara.

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete töötlemine

 

Büroomaailma jaekaupluste ja e-poe isikuandmete vastutav töötleja on Infotark as (registrikood 10047988) asukohaga Peterburi tee 92e, Tallinn, tel 6005 100 ja e-kiri info@byroomaailm.ee. 

 

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

 • isiku- ja kontaktandmed (sh nimi, isikukood, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, isikukood jms);
 • kauba kohaletoimetamise aadress;
 • pangakonto number;
 • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu ja järelmaksu taotlemise andmed);
 • klienditoe andmed.

Isikuandmeid kasutatakse kliendi lepingute täitmiseks, tellimuste haldamiseks, kauba kohaletoimetamiseks ja seadusest tulenevate kohustuste täitmiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine). Kliendi nõusolekul võime koguda andmeid klienditegevuste kohta meie e-poes ja jaekauplustes. Vastavalt andmetele saab klient soovi korral personaalseid ja parimaid pakkumisi toodete ja teenuste osas.

Isikuandmeid kasutatakse ostude ja ostuajaloo haldamiseks ning kliendi eest võetud kohtustuse tätimiseks. Parima teenindamise nimel võib Büroomaailm avaldada teavet üksikute isikute kohta kolmandatele osapooltele, kes osutavad Büroomaailmale teenuseid. Isikuandmete edastamine Büroomaailma volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja, järelmaksu pakkuja, toote hooldusteenuse pakkuja, andmemajutus). Isikuandmete töötlemine toimub Büroomaailma ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed. Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik e-poe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Juurdepääs isikuandmetele on Büroomaailma töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada kliendiküsimusi või e-poe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi.
Büroomaailm rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmeteid saab muuta Büroomaailm e-poes kasutaja profiili all või saates allkirjastatud avalduse aadressile