Vali soovikorv
Toggle Nav

JUHTKOND

TALLINNA PEAKONTOR - Peterburi tee 92e, 11415 Faks: 600 5199

Jüri Ross
Jüri Ross
Tegevdirektor
Mob: (+372) 56656101
Tel:+372605101 (+372) 6005101
jyri.ross@byroomaailm.ee
Margarita Ross
Margarita Ross
Pearaamatupidaja
Mob: (+372) 56656129
Tel:+3726005129 (+372) 6005129
marga.ross@byroomaailm.ee
Kristine Ross
Kristine Ross
Müügi- ja turundusjuht
Mob: (+372) 56656110
Tel: (+372) 6005110
kristine.ross@byroomaailm.ee
Erik Kull
Erik Kull
Logistikakeskuse juhataja
Mob: (+372) 56656104
Tel: (+372) 6005104
erik.kull@byroomaailm.ee
Viktor Ross
Viktor Ross
Kontoritarvete ostujuht
Mob: (+372) 56656103
Tel: (+372) 6005103
viktor.ross@byroomaailm.ee
Tõnu Toom
Tõnu Toom
Tehnika- ja haldusdirektor
Mob: (+372) 56656102
Tel: (+372) 6005102
tonu.toom@byroomaailm.ee
Evely Kuuseoja
Evely Kuuseoja
Sekretär
Tel: (+372) 6005100
sekretar@byroomaailm.ee
Sigrid õige
Sigrid õige
Jaemüügi-ja personalijuht
Mob: (+372) 56656107
Tel: (+372) 6005107
sigrid.oige@byroomaailm.ee
Mait Kutser
Mait Kutser
E-teenuste arendusjuht
Mob: (+372) 56656122
mait.kutser@byroomaailm.ee
Christian Kaae
Christian Kaae
Äriarendusjuht
Mob: (+372) 56656177
Tel: (+372) 6005177
christian.kaae@byroomaailm.ee

KAUPLUSED

PETERBURI TEE KAUPLUS - Peterburi tee 92e, 11415 Tel: 600 5133

Tiit Kuulme
Tiit Kuulme
Kaupluse juhataja
Mob: (+372) 5665 6128
Tel: (+372) 600 5128
tiit.kuulme@byroomaailm.ee
Ergo Kessel
Kaitseväes
Tel: (+372)
Mati Hammer
Mati Hammer
Tehnikaosakonna juhataja
Tel: (+372) 600 5133
mati.hammer@byroomaailm.ee
Malle Sulamägi
Malle Sulamägi
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5147
malle.sulamagi@byroomaailm.ee
Aleksei Rusin
Aleksei Rusin
Teenustööde osakonnajuhataja
Tel: (+372) 600 5142
aleksei.rusin@byroomaailm.ee
Taavi Tammekivi
Taavi Tammekivi
Bürootehnika ja reklaamkingituste konsultant
Tel: (+372) 600 5146
taavi.tammekivi@byroomaailm.ee

Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5186
Gerli Kekki
Gerli Kekki
Lapsehoolduspuhkusel
Tel: (+372) 600 5147
gerli.kekki@byroomaailm.ee
Ivetta Šadrikova
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5147
ivetta.sadrikova@byroomaailm.ee
Siret Künnapas
Siret Künnapas
Kontorikaupade osakonnajuhataja
Tel: (+372) 600 5147
siret.kynnapas@byroomaailm.ee
Epp Baumann
Epp Baumann
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5147
epp.baumann@byroomaailm.ee
Viktoriia Topikha
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5147
viktoriia.topikha@byroomaailm.ee
Julia Poljakova
Julia Poljakova
Lapsehoolduspuhkusel
Tel: (+372) 600 5147
Julia.Poljakova@byroomaailm.ee
Maiken Einula
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5147
maiken.einula@byroomaailm.ee
Eda Keskrand
Eda Keskrand
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5186
eda.keskrand@byroomaailm.ee
Enrico_Sui
Enrico Sui
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5147
enrico.sui@byroomaailm.ee
Natalia  Duh
Natalia Duh
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5186
natalia.duh@byroomaailm.ee
Kristi HƤrm
Kristi HƤrm
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5147
kristi.harm@byroomaailm.ee
Jane PriimƤgi
Jane PriimƤgi
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5147
jane.priimagi@byroomaailm.ee
mees

Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5147

TONDI KAUPLUS - Pärnu mnt 139c/1, 11317 Tel: 641 2121

Kristel
Kristel Viirmann
Kaupluse juhataja
Mob: (+372) 5665 6172
Tel: (+372) 641 2121
kristel.viirmann@byroomaailm.ee
Olavi Piho
Olavi Piho
Tehnikaosakonna juhataja
Tel: (+372) 600 5174
olavi.piho@byroomaailm.ee
Tamila Mändla
Tamila Mändla
Müügikonsultant
(lapsehoolduspuhkus)
Tel: (+372) 600 5145
tamila.mandla@byroomaailm.ee
Marika Mägi
Marika Mägi
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5145
marika.magi@byroomaailm.ee
Kristine Truza
Kristine Truza
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5145
kristine.truza@byroomaailm.ee
Robert Nõukas
Müügikonsultant
Tel: (+372) 6412174
Robert.noukas@byroomaailm.ee

KADAKA KAUPLUS - Kadaka tee 56b, 12915 Tel: 656 3690

Peeter Saal
Peeter Saal
Kaupluse juhataja
Mob: (+372) 5665 6105
Tel: (+372) 656 3690
peeter.saal@byroomaailm.ee
Heleri Jürisson
Heleri Jürisson
Kontoritarvete osakonna juhataja
Tel: (+372) 656 3690
heleri.jurisson@byroomaailm.ee
Gert Jelinkin
Gert Jelinkin
Müügikonsultant
Tel: (+372) 656 3690
gert.jelinkin@byroomaailm.ee

Müügikonsultant
Tel: (+372) 656 3690
Marika KƤsper
Marika KƤsper
Müügikonsultant
Tel: (+372) 656 3690
marika.kasper@byroomaailm.ee
Regina
Regina Fokina
Müügikonsultant
Tel: (+372) 656 3690
regina.fokina@byroomaailm.ee
Anete Treksler
Anete Treksler
Müügikonsultant
Tel: (+372) 656 3690
anete.treksler@byroomaailm.ee
Juri Kraini
Juri Kraini
Müügikonsultant
Tel: (+372) 656 3690
juri.kraini@byroomaailm.ee

TARTU KAUPLUS - Rebase 12a, 50104 Tel: 734 3474

Tiit Hõbejärv
Tiit Hõbejärv
Kaupluse juhataja
Mob: (+372) 5665 6106
Tel: (+372) 734 3474
tiit.hobejarv@byroomaailm.ee
Ly Tubakas
Ly Tubakas
Müügikonsultant
Tel: (+372) 734 3474
ly.tubakas@byroomaailm.ee
   Kätlin Schneeberg
Kätlin Schneeberg
Kliendihaldur
Mob: (+372) 5163318
Tel: (+372) 734 3750
katlin.schneeberg@byroomaailm.ee
Magret Schneeberg
Magret Schneeberg
Kliendihaldur
Mob: (+372) 5770 2628
Tel: (+372) 734 3472
magret.schneeberg@byroomaailm.ee
Taavi Kallasaru
Taavi Kallasaru
Müügikonsultant
Tel: (+372) 734 3474
taavi.kallasaru@byroomaailm.ee
Kalle
Kalle Paalberg
Müügikonsultant
Tel: (+372) 734 3474
kalle.paalberg@byroomaailm.ee
Janek Salmistu
Janek Salmistu
Müügikonsultant
Tel: (+372) 734 3474
janek.salmistu@byroomaailm.ee
ülle Lipping
ülle Lipping
Müügikonsultant
Tel: (+372) 734 3474
ylle.lipping@byroomaailm.ee
Heigo Int
Heigo Int
Teenustööd/Müügikonsultant
Tel: (+372) 734 3474
heigo.int@byroomaailm.ee
Silja Spelman
Silja Spelman
Müügikonsultant
Tel: (+372) 734 3474
silja.spelman@byroomaailm.ee

PäRNU KAUPLUS - Lai 10, 80010 Tel: 446 4406

Holger Tamm
Holger Tamm
Kaupluse juhataja
Mob: (+372) 5665 6109
Tel: (+372) 446 4406
holger.tamm@byroomaailm.ee
Inna Anspal
Inna Anspal
Müügikonsultant
Tel: (+372) 446 4406
inna.anspal@byroomaailm.ee
Guido Pilv
Guido Pilv
Müügikonsultant
Tel: (+372) 446 4406
guido.pilv@byroomaailm.ee
Marianne Kohv
Marianne Kohv
Müügikonsultant
Tel: (+372) 446 4406
marianne.kohv@byroomaailm.ee
Kädi Pikkur
Kädi Pikkur
Lapsehoolduspuhkusel
Tel: (+372) 446 4406
kadi.pikkur@byroomaailm.ee
Arpo Koha
Arpo Koha
Müügikonsultant
Tel: (+372) 446 4406
arpo.koha@byroomaailm.ee
Urmas Lass
Urmas Lass
Kliendihaldur
Mob: (+372) 5303 3736
urmas.lass@byroomaailm.ee
Heli MƤeorg
Heli MƤeorg
Müügikonsultant
Tel: (+372) 446 4406
heli.maeorg@byroomaailm.ee

JõHVI KAUPLUS - Keskväljak 4, 41531 Tel: 337 0297

Valeri Nemtsenko
Valeri Nemtsenko
Kaupluse juhataja
Mob: (+372) 56656125
Tel: (+372) 3370297
valeri.nemtsenko@byroomaailm.ee
Natalja Nemtsenko
Natalja Nemtsenko
Müügikonsultant
Tel: (+372) 3370297
natalja.nemtsenko@byroomaailm.ee
Ave Kiil
Ave Kiil
Müügikonsultant
Tel: (+372) 3370297
ave.kiil@byroomaailm.ee
Aleks Jegorov
Aleks Jegorov
Müügikonsultant
Tel: (+372) 3370297
aleks.jegorov@byroomaailm.ee
   Julia Pahk
Julia Pahk
Kliendihaldur
Tel: (+372) 3370297
Julia.Pahk@byroomaailm.ee

NARVA KAUPLUS - PuŠkini 22, 20307 Tel: 359 2092

Nikolai Angilov
Nikolai Angilov
Kaupluse juhataja
Mob: (+372) 5665 6108
Tel: (+372) 359 2092
nikolai.angilov@byroomaailm.ee
Pavel Klyukin
Pavel Klyukin
Müügikonsultant
Tel: (+372) 359 2092
pavel.klyukin@byroomaailm.ee
Ljudmila Durandina
Ljudmila Durandina
Müügikonsultant
Tel: (+372) 359 2092
ljudmilla.duradina@byroomaailm.ee
Natalja AljoŠkina
Natalja AljoŠkina
Müügikonsultant
Tel: (+372) 359 2092
natalja.aljoskina@byroomaailm.ee
Tatjana Angilova
Tatjana Angilova
Müügikonsultant
Tel: (+372) 359 2092
tatjana.angilova@byroomaailm.ee

VALGA KAUPLUS - Aia 18, 68205 Tel: 763 5473

Raili Arikas
Raili Arikas
Kaupluse juhataja
Mob: (+372) 5334 0492
Tel: (+372) 763 5473
raili.arikas@byroomaailm.ee
Janika Jurs
Janika Jurs
Müügikonsultant
Tel: (+372) 763 5473
janika.jurs@byroomaailm.ee
Maiken Naha
Maiken Naha
Müügikonsultant
(Lapsehoolduspuhkusel)
Tel: (+372) 763 5473
maiken.naha@byroomaailm.ee
Aleksandra Pravdina
Aleksandra Pravdina
Kliendihaldur
(Lapsehoolduspuhkusel)
Tel: (+372) 763 5473
aleksandra.pravdina@byroomaailm.ee
Liisi Mai
Liisi Mai
Kliendihaldur(Lapsehoolduspuhkusel)
Tel: (+372) 763 5473
Liisi.Mai@byroomaailm.ee

KLIENDIHALDURID - suurklientide osakond

TALLINNA PEAKONTOR - Peterburi tee 92e, 11415 Tel: 600 5100

Rita Palatu
Rita Palatu
Kliendihaldur
Mob: (+372) 5665 6113
Tel: (+372) 600 5113
rita.palatu@byroomaailm.ee
Eneli Toom
Eneli Toom
Hulgimüügi projektijuht
Mob: (+372) 5665 6117
Tel: (+372) 600 5117
eneli.toom@byroomaailm.ee
Katrin Saal
Katrin Saal
Kliendihaldur
Mob: (+372) 5665 6114
Tel: (+372) 600 5114
katrin.saal@byroomaailm.ee
Andrel Lokna
Andrel Lokna
IT projektijuht
Mob: (+372) 5665 6115
Tel: (+372) 600 5115
andrel.lokna@byroomaailm.ee
Marika Ilves
Marika Ilves
Kliendihaldur
Mob: (+372) 5665 6112
Tel: (+372) 600 5112
marika.ilves@byroomaailm.ee
Villu Luide
Villu Luide
Koolide ja lasteaedade projektijuht
Mob: (+372) 5665 6116
Tel: (+372) 600 5116
villu.luide@byroomaailm.ee
Mari Tammetalu
Mari Tammetalu
Kliendihaldur
Mob: (+372) 528 4298
Tel: (+372) 600 5175
mari.tammetalu@byroomaailm.ee
Enel Tamme
Kristiine Ross
Kristiine Ross
Müügi- ja turundusjuht
Mob: (+372) 5665 6110
Tel: (+372) 600 5110
kristine.ross@byroomaailm.ee
Marje Tamm
Marje Tamm
Müügisekretär
Tel: (+372) 600 5192
marje.tamm@byroomaailm.ee
Evely Kuuseoja
Evely Kuuseoja
Sekretär
Tel: (+372) 600 5100
sekretar@byroomaailm.ee
Tiina
Tiina Noodla
Müügisekretär
Tel: (+372) 600 5193
tiina.noodla@byroomaailm.ee

KUJUNDAJA

TALLINNA PEAKONTOR - Peterburi tee 92e, 11415 Faks: 600 5198

Alar Koot
Alar Koot
Kujundaja
Tel: (+372) 600 5109
alar.koot@byroomaailm.ee

LOGISTIKAKESKUS

TALLINNA PEAKONTOR - Peterburi tee 92e, 11415 Tel: 5665 6104

Erik Kull
Erik Kull
Logistikakeskuse juhataja
Mob: (+372) 56656104
Tel: (+372) 6005104
erik.kull@byroomaailm.ee
Tiina Tiitus
Tiina Tiitus
Logistikakeskuse juhataja asetäitja
Mob: (+372) 5333 0054
tiina.tiitus@byroomaailm.ee
Deniss Polikarpov
Deniss Polikarpov
Tõstukijuht - Komplekteerija
Ebe Aun
Ebe Aun
Komplekteerija
ebe.aun@byroomaailm.ee
Tarmo Nõulik
Tarmo Nõulik
Autojuht - logistik
Mob: (+372) 5665 6127
Indra Linde
Indra Linde
Lapsehoolduspuhkusel
indra.linde@byroomaailm.ee
Martin Tomingas
Autojuht - logistik
Mob: (+372) 5333 0195
Malle Täherand
Malle Täherand
Komplekteerija
Mob: (+372) 5333 0248
malle.taherand@byroomaailm.ee
Irina
Irina Yelizaryeva
Komplekteerija
Mob: (+372) 5333 0211
Heldi Fatkin
Heldi Fatkin
Komplekteerija
Kai Klaasen
Kai Klaasen
Komplekteerija
Mob: (+372) 5333 0238
kai.klaasen@byroomaailm.ee
Sirje Krass
Sirje Krass
Komplekteerija
Mob: (+372) 5333 0430
Vilja Rand
Vilja Rand
Komplekteerija
Mob: (+372) 5333 0118
vilja.rand@byroomaailm.ee
Toomas Sõgel
Toomas Sõgel
Autojuht - logistik
Mob: (+372) 5665 6175
Maria Ivanova
Maria Ivanova
Komplekteerija
Mob: (+372) 5333 0311
Reigo Tulk
Reigo Tulk
Tõstukijuht - Komplekteerija
Mob: (+372) 5333 0185
Marek Koemets
Autojuht - logistik
Mob: (+372) 5346 4491
Joosep Harak
Autojuht - logistik
Mob: (+372) 53330468
Kätlin Kukk
Kätlin Kukk
Komplekteerija
Andres Kruusmann
Andres Kruusmann
Tõstukijuht
Mihkel Kivimäe

Komplekteerija
Kristo Kookla
Kristo Kookla
Mööblimeister- logistik
Cristian Pukk
Cristian Pukk
Tõstukijuht- komplekteerija
Karl-Eerik Korell
Karl-Eerik Korell
Tõstukijuht- komplekteerija
Janika Valkiainen
Janika Valkiainen
Komplekteerija
janika.valkiainen@byroomaailm.ee
Marti Kookla
Marti Kookla
Tõstukijuht- komplekteerija
Anna Morozova
Anna Morozova
Komplekteerija
anna.morozova@byroomaailm.ee
Henry Martin Vares
Henry Martin Vares
Tõstukijuht- komplekteerija
Tomar MƤgi
Tomar Mägi
Mööblimeister- logistik
Helari VƵikar
Helari Võikar
Tõstukijuht- komplekteerija

OSTUOSAKOND

TALLINNA PEAKONTOR - Peterburi tee 92e, 11415 Faks: Faks: 600 5199

Viktor Ross
Viktor Ross
Kontoritarvete ostujuht
Mob: (+372) 5665 6103
Tel: (+372) 600 5103
viktor.ross@byroomaailm.ee
Epp Liivak
Epp Liivak
Büroosisustuse tootejuht
Mob: (+372) 5665 6119
Tel: (+372) 600 5119
epp.liivak@byroomaailm.ee
Ermi Peets
Lii Toom
Urmas Reier
Kaspar Kuuse
Kaspar Kuuse
3D-printerite projektijuht
Mob: (+372) 5665 6164
Tel: (+372) 600 5164
kaspar.kuuse@byroomaailm.ee
Piia Bergstein
Piia Bergstein
Toidu- ja majapidamiskaupade tootejuht
Mob: (+372) 5307 3877
Tel: (+372) 600 5132
piia.bergstein@byroomaailm.ee

RAAMATUPIDAMINE

TALLINNA PEAKONTOR - Peterburi tee 92e, 11415 Faks: Faks: 600 5199

Mararita Ross
Margarita Ross
Pearaamatupidaja
Mob: (+372) 5665 6129
Tel: (+372) 600 5129
marga.ross@byroomaailm.ee
Helen Reier
Helen Reier
Raamatupidaja
Mob: (+372) 514 4479
Tel: (+372) 600 5152
helen.reier@byroomaailm.ee

TEHNIKAOSAKOND

TALLINNA PEAKONTOR - Peterburi tee 92e, 11415 Faks: Faks: 600 5199

Mait Kutser
Mait Kutser
E-teenuste arendusjuht
Mob: (+372) 5665 6122
Tel: (+372) 600 5122
mait.kutser@byroomaailm.ee
Tõnu Toom
Tõnu Toom
Tehnika- ja haldusdirektor
Mob: (+372) 5665 6102
Tel: (+372) 600 5102
tonu.toom@byroomaailm.ee
Vladimir Kelman
Vladimir Kelman
Tehnohoole
Mob: (+372) 5333 0155
vladimir.kelman@byroomaailm.ee
Peep Loorits
Peep Loorits
Arvutustehnika projektijuht
Mob: (+372) 5665 6121
Tel: (+372) 600 5121
peep.loorits@byroomaailm.ee
Aleksander
Aleksander Aleksejev
IT-Spetsialist
Mob: (+372) 512 6473
Tel: (+372) 600 5153
aleksander.aleksejev@byroomaailm.ee
Jüri Udras
Jüri Udras
Tehnohoole
Mob: (+372) 5301 5573
juri.udras@byroomaailm.ee
Liina Lukk
Liina Lukk
E-teenuste assistent
Tel: (+372) 600 5163
liina.lukk@byroomaailm.ee