Büroomaailma Jõulumaailm nüüd avatud! Telli oma jõulukingid ja -kaunistused mugavalt e-poest!

JUHTKOND

TALLINNA PEAKONTOR - Peterburi tee 92e, 13816

Jüri Ross
Jüri Ross
Tegevdirektor
Mob: (+372) 56656101
Tel: (+372) 6005101
jyri.ross@byroomaailm.ee
Margarita Ross
Margarita Ross
Pearaamatupidaja
Mob: (+372) 56656129
Tel: (+372) 6005129
marga.ross@byroomaailm.ee
Kristine Ross
Kristine Ross
Müügi- ja turundusjuht
Mob: (+372) 56656110
Tel: (+372)6005110
kristine.ross@byroomaailm.ee
Erik Kull
Erik Kull
Logistikakeskuse juhataja
Mob: (+372) 56656104
Tel: (+372) 6005104
erik.kull@byroomaailm.ee
Viktor Ross
Viktor Ross
Kontoritarvete ostujuht
Mob: (+372) 56656103
Tel: (+372) 6005103
viktor.ross@byroomaailm.ee
Tõnu Toom
Tõnu Toom
Tehnika- ja haldusdirektor
Mob: (+372) 56656102
Tel: (+372) 6005102
tonu.toom@byroomaailm.ee
Evely Kuuseoja
Evely Kuuseoja
Sekretär
Tel: (+372) 6005100
sekretar@byroomaailm.ee
Sigrid õige
Sigrid õige
Jaemüügi-ja personalijuht
Mob: (+372) 56656107
Tel: (+372) 6005107
sigrid.oige@byroomaailm.ee
Mait Kutser
Mait Kutser
E-teenuste arendusjuht
Mob: (+372) 56656122
Tel: (+372) 6005122
mait.kutser@byroomaailm.ee
Christian Kaae
Christian Kaae
Äriarendusjuht
Mob: (+372) 56656177
Tel: (+372) 6005177
christian.kaae@byroomaailm.ee

KAUPLUSED

PETERBURI TEE KAUPLUS - Peterburi tee 92e, 11415 Tel: 600 5133

Tiit Kuulme
Tiit Kuulme
Kaupluse juhataja
Mob: (+372) 5665 6128
Tel: (+372) 600 5128
tiit.kuulme@byroomaailm.ee
Karin Karma
Karin Karma
Mööbliosakonna juhataja
Mob: (+372) 5285694
Tel: (+372) 6005118
karin.karma@byroomaailm.ee
Mati Hammer
Mati Hammer
Tehnikaosakonna juhataja
Tel: (+372) 600 5133
mati.hammer@byroomaailm.ee
Malle Sulamägi
Malle Sulamägi
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5147
malle.sulamagi@byroomaailm.ee
Aleksei Rusin
Aleksei Rusin
Teenustööde osakonnajuhataja
Tel: (+372) 600 5142
aleksei.rusin@byroomaailm.ee
Taavi Tammekivi
Taavi Tammekivi
Bürootehnika ja reklaamkingituste konsultant
Tel: (+372) 600 5146
taavi.tammekivi@byroomaailm.ee
Lilia Mooses- Tiitre
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5147
lilia.mooses-tiitre@byroomaailm.ee
Siret Künnapas
Siret Künnapas
Kontorikaupade osakonnajuhataja
Tel: (+372) 600 5147
siret.kynnapas@byroomaailm.ee
Epp Baumann
Epp Baumann
lapsehoolduspuhkusel
Tel: (+372) 600 5147
epp.baumann@byroomaailm.ee
Gerli Kekki
Gerli Kekki
Lapsehoolduspuhkusel
Tel: (+372) 600 5147
gerli.kekki@byroomaailm.ee
Julia Poljakova
Julia Poljakova
Lapsehoolduspuhkusel
Tel: (+372) 600 5147
Julia.Poljakova@byroomaailm.ee
Maiken Vilepaju
lapsehoolduspuhkusel
Tel: (+372) 600 5147
maiken.einula@byroomaailm.ee
Juri Kraini
Juri Kraini
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5155
juri.kraini@byroomaailm.ee
Jane PriimƤgi
Jane Priimägi
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5147
jane.priimagi@byroomaailm.ee
Natalia  Duh
Natalia Duh
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5186
natalia.duh@byroomaailm.ee
Kristi HƤrm
Kristi Härm
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5147
kristi.harm@byroomaailm.ee
Anete Treksler
Anete Treksler
Müügikonsultant
Tel: (+372) 656 3690
anete.treksler@byroomaailm.ee
Henry Martin Vares
Henri Martin Vares
Ergonoomika projektijuht
Mob: (+372) 5787 2003
henri.martin.vares@byroomaailm.ee
Regina
Regina Fokina
Müügikonsultant
Tel: (+372) 656 3690
regina.fokina@byroomaailm.ee

TONDI KAUPLUS - Pärnu mnt 139c/1, 11317 Tel: 641 2121

Viive Tambek
Viive Tambek
Kaupluse juhataja
Mob: (+372)
Tel: (+372) 641 2121
viive.tambek@byroomaailm.ee
Olavi Piho
Olavi Piho
Tehnikaosakonna juhataja
Tel: (+372) 600 5174
olavi.piho@byroomaailm.ee
Tamila Mändla
Tamila Mändla
Müügikonsultant
(lapsehoolduspuhkus)
Tel: (+372) 600 5145
tamila.mandla@byroomaailm.ee
Marika Mägi
Marika Mägi
Müügikonsultant
Tel: (+372) 600 5145
marika.magi@byroomaailm.ee
Gert Jelinkin
Gert Jelinkin
Müügikonsultant
Tel: (+372) 656 3690
gert.jelinkin@byroomaailm.ee
Marika Käsper
Marika Käsper
Müügikonsultant
Tel: (+372) 656 3690
marika.kasper@byroomaailm.ee
Riina Mägi
Riina Mägi
Kontoritarvete osakonna juhataja
Tel: (+372) 656 3690
riina.magi@byroomaailm.ee

KADAKA KAUPLUS - Kadaka tee 56b, 12915 Tel: 656 3690

Peeter Saal
Peeter Saal
Kaupluse juhataja
Mob: (+372) 5665 6105
Tel: (+372) 656 3690
peeter.saal@byroomaailm.ee

Seoses ehitusega on Kadaka Büroomaailm alates 11. septembrist 2020 suletud.

TARTU KAUPLUS - Rebase 12a, 50104 Tel: 734 3474

Tiit Hõbejärv
Tiit Hõbejärv
Kaupluse juhataja
Mob: (+372) 5665 6106
Tel: (+372) 734 3474
tiit.hobejarv@byroomaailm.ee
Heigo Int
Heigo Int
Kaupluse juhataja kt
Mob: (+372) 516 3318
Tel: (+372) 734 3474
heigo.int@byroomaailm.ee
   Kätlin Schneeberg
Kätlin Schneeberg
Kliendihaldur-lapsehoolduspuhkusel
Mob: (+372) 5163318
Tel: (+372) 734 3750
katlin.schneeberg@byroomaailm.ee
Magret Schneeberg
Magret Schneeberg
Kliendihaldur
Mob: (+372) 5770 2628
Tel: (+372) 734 3472
magret.schneeberg@byroomaailm.ee
Taavi Kallasaru
Taavi Kallasaru
Müügikonsultant
Tel: (+372) 734 3474
taavi.kallasaru@byroomaailm.ee
Kalle
Kalle Paalberg
Müügikonsultant
Tel: (+372) 734 3474
kalle.paalberg@byroomaailm.ee
Janek Salmistu
Janek Salmistu
Müügikonsultant
Tel: (+372) 734 3474
janek.salmistu@byroomaailm.ee
ülle Lipping
Ülle Lipping
Müügikonsultant
Tel: (+372) 734 3474
ylle.lipping@byroomaailm.ee
Ly Tubakas
Ly Tubakas
Müügikonsultant
Tel: (+372) 734 3474
ly.tubakas@byroomaailm.ee
Silja Spelman
Silja Spelman
Müügikonsultant
Tel: (+372) 734 3474
silja.spelman@byroomaailm.ee
Elli Jäger
Elli Jäger
Müügikonsultant
Tel: (+372) 734 3474

PÄRNU KAUPLUS - Lai 10, 80010 Tel: 446 4406

Holger Tamm
Holger Tamm
Kaupluse juhataja
Mob: (+372) 5665 6109
Tel: (+372) 446 4406
holger.tamm@byroomaailm.ee
Inna Anspal
Inna Anspal
Müügikonsultant
Tel: (+372) 446 4406
inna.anspal@byroomaailm.ee
Guido Pilv
Guido Pilv
Müügikonsultant
Tel: (+372) 446 4406
guido.pilv@byroomaailm.ee
Marianne Kohv
Marianne Kohv
Müügikonsultant
Tel: (+372) 446 4406
marianne.kohv@byroomaailm.ee
Kädi Pikkur
Kädi Pikkur
Müügikonsultant
Tel: (+372) 446 4406
kadi.pikkur@byroomaailm.ee
Arpo Koha
Arpo Koha
Müügikonsultant
Tel: (+372) 446 4406
arpo.koha@byroomaailm.ee
Urmas Lass
Urmas Lass
Kliendihaldur
Mob: (+372) 5303 3736
urmas.lass@byroomaailm.ee

JõHVI KAUPLUS - Keskväljak 4, 41531 Tel: 337 0297

Valeri Nemtsenko
Valeri Nemtsenko
Kaupluse juhataja
Mob: (+372) 56656125
Tel: (+372) 3370297
valeri.nemtsenko@byroomaailm.ee
Natalja Nemtsenko
Natalja Nemtsenko
Müügikonsultant
Tel: (+372) 3370297
natalja.nemtsenko@byroomaailm.ee
Ave Kiil
Ave Kiil
Müügikonsultant
Tel: (+372) 3370297
ave.kiil@byroomaailm.ee
Artem Karpov
Artem Karpov
Müügikonsultant
Tel: (+372) 3370297
artjom.karpov@byroomaailm.ee

NARVA KAUPLUS - PuŠkini 22, 20307 Tel: 359 2092

Nikolai Angilov
Nikolai Angilov
Kaupluse juhataja
Mob: (+372) 5665 6108
Tel: (+372) 359 2092