Tutvu meie jaanuaripakkumistega siin. Tasuta transport Eestis alates 50€

Printerite rent

PRINTERIRENDI EELISED

Isegi kui arvate, et uue printeri ostmine on teie jaoks parim valik, võiksite uurida, mida printeri rentimine teile pakkuda saab.

 

Printeri rentimine ei nõua tavaliselt sissemakset, mis tähendab, et uusi seadmeid saab soetada ilma muude tähtsamate kulude jaoks mõeldud vahendeid kasutamata.

Tänapäeval on printerid väga mitmekülgsed. Valikus on kõik-ühes-printerid, mis on võimelised kopeerima, skanneerima, printima ja faksima ilma täiendavate seadmeteta. Tänapäeva maailmas on printer arvuti, mis suudab täita mitmeid dokumendihalduse ülesandeid.

Rentida saab nii uhiuusi kui kasutatud seadmeid, meie valikust leiate kindlasti oma kontori vajadustele vastava printeri. Rent pakub paindlikkust oma seadmete ajakohasena hoidmisel, vahetades tooteid rendiperioodil vastavalt vajadusele. See tagab, et teie ettevõttes on alati uusim tehnoloogia, mis säästab teie töötajate väärtuslikku aega.

* Rendiperiood 4 aastat (48 kuud). Sissemaks 0.00 €
Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

Büroomaailma krediidiklientidele pakume renditeenust tagatisrahata. Muudel juhtudel on Büroomaailmal õigus küsida tagatisraha.

Renditeenuse päring

Büroomaailma Brändid