Vali soovikorv
Toggle Nav

Lühitutvustus uue e-poe külastajale

Meil on hea meel teatada, et valmis on saanud uus e-pood.

Alates 17.01.2019 on uus e-pood pealehel: www.byroomaailm.ee ja vana e-pood asub aadressil: vana.byroomaailm.ee. Vanas e-poes kehtivad vanad kasutajatunnused edasi.

Kõigil kasutajatel, kes tahavad uues e-poes tellimusi teha Büroomaailma registreeritud püsikliendina, palume ennast uuesti e-poe kasutajaks registreerida luues endale meelepärase parooli.

Selleks, et Büroomaailma e-poest ostu sooritada, ei ole vaja sisse logida. Valides välja soovitud tooted, tuleb need ostukorvi lisada. Ostukorvis saab valida tarneviisi, maksta tellimuse eest ja esitada tellimus. Tellimuse kinnitus ja Arve saadetakse e-mailile ja kaup tarnitakse saatelehega.

Registreerimisest

Kõik e-poodi registreeritud kliendid luuakse ka Büroomaailma kliendibaasi ja selleks tuleb täita ka aadressi väljad.

Minu konto > Loo konto > Eraklient.

Eraklient saab ennast registreerida Büroomaailma kliendiks sisestades enda kontaktandmed. Hiljem on võimalik oma konto haldusest vaadata tellimuste ajalugu, hallata soovikorve ja varasemat tellimust uuesti tellida.

 

Minu konto > Loo konto > Äriklient alt saab registreerida  ettevõttena ennast Büroomaailma püsikliendiks .

Uutel klientidel tuleb täita kõik vajalikud ettevõtte andmed ja volitatud isiku andmed ning registreerida uus kasutaja. Peale registreerumist on võimalik kohe ka tellima hakata.

Registreerumise käigus tuleb aadressiks sisestada juriidiline aadress. Tarneaadressid saab vajadusel lisada hiljem. 


Büroomaailma kliendid saavad ennast kasutajaks registreerida lihtsustatud viisil. Võimalik on registreerida ennast e-poe kasutajaks, kui on teada kliendikood ning e-mail, mis on sisestatud meie süsteemi. Sel juhul ei ole vaja ettevõtte andmeid täita, vaid piisab e-poe kasutaja andmete sisestamisest.

Konto aktiveerimiseks tuleb kinnitada e-mailile saadetud registreerimise kinnitus.

 

Oma kliendikoodi leiate Büroomaailma arvetelt või saatelehtedelt, oma kliendihaldurilt või kirjutades info@byroomaailm.ee või helistades meile 600 5100.

Kui Teil on küsimusi e-poe kohta või muresid registreerimisel uude e-poodi, siis võtke julgesti meiega ühendust epood@byroomaailm.ee.

 

Ootame Teie tagasisidet meie uue e-poe kohta. Saada teade