Vali soovikorv
Toggle Nav

KOOLIMAAILM

Koolikampaania kestab 1-31 august 2020 ja kehtib eraisikutele, kes sooritavad ostu jaehindadega ilma sisse logimata.
Kõigi kampaaniareeglite lugemiseks kliki:

BÜROOMAAILMA KOOLIMAAILMA KAMPAANIA REEGLID:

 1. Kampaania “Büroomaailma Koolimaailm” on alates 1.08.2020 kuni 31.08.2020 toimuv müügiedenduskampaania (edaspidi „kampaania“), mida korraldab Infotark AS, registrikood 10047988 (asukoht: Tallinn, Peterburi tee 92E, 11415; edaspidi „korraldaja“).
 2. Kampaania kingituseks on: bluetooth kõrvaklapid FS
 3. Kui kingitused saavad otsa enne kampaania lõppkuupäeva, teeb Korraldaja kõik endast oleneva, et tellida kõrvaklappe juurde. Kui kampaania kingitusi ei õnnestu juurde hankida, asendatakse need samaväärse kingitusega.
 4. Kampaania toimub kõikides korraldaja Eesti Vabariigis asuvates kauplustes ja e-poes.
 5. Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud, kes ajavahemikul 1.08.2020 kuni 31.08.2020 sooritavad Korraldaja kauplusest tarbijana vähemalt 79-eurose koolitarvete ostu (koos käibemaksuga). Koolitarvete all peab Korraldaja silmas koolikotte, ranitsaid, kirja- ja kunstitarbeid, vihikuid, kaustikuid, kilekaasi, joonistuspaberit ja -plokke ning kalkulaatoreid. Koolitarvete alla ei kuulu valge koopiapaber, printerikassetid, arvutid, bürootehnika ja –mööbel.
 6. Kampaanias saavad osaleda ainult eraisikud, kes sooritavad ostu jaehindades. Kampaanias osaledes ei ole võimalik kasutada püsikliendi- ega muid hinnasoodustusi.
 7. Kampaania ei laiene füüsilistele isikutele, kes sooritavad ostu juriidilise isiku nimel.
 8. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates reeglites. Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud ning ei kuulu vaidlustamisele ega edasikaebamisele. Kampaanias osalemisega kinnitab osaleja, et on täielikult kampaaniareeglitega tutvunud ja nõustub nendega.
 9. Kampaanias ei saa osaleda juriidilised isikud ning järgmised tehingud: ettemaks, krediidimüük, järelmaks.
 10. Kingituse võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
 11. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
 12. Kõik pretensioonid ja täpsustavad küsimused seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldaja asukohta: aadressile Peterburi tee 92e, Tallinn 11415 või e-posti aadressile info@byroomaailm.ee
 13. Pretensioonidele vastab korraldaja hiljemalt 10 tööpäeva jooksul alates pretensiooni kirjalikust laekumisest.
 14. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.
 15. Kingitus antakse kliendile üle pärast ostu eest tasumist samas kaupluses, kus ost sooritati.
 16. Korraldajale jääb õigus muuta kampaania reegleid, avaldades sellekohase info oma kodulehel www.byroomaailm.ee.